Не кожному від природи надається будинок
Про компанію

На початку нашої діяльності один із замовників дав чудовий відгук про співробітництво з нами: "Працюють професіонали". З того часу ця фраза стала слоганом компанії.

За час роботи ЗАТ БК "Приоритет" домоглася якісно нового, кращого рівня в діяльності, а наявність партнерських відносин з підприємствами паливно-енергетичних, військово-промислових, будівельних, телекомунікаційної галузей створили нам більші можливості для росту.

Місія компанії - розвиток, удосконалення й оптимізація будівельних технологій в Україні.

Генеральна мета компанії - задоволення попиту ринку нерухомості в професійних послугах, починаючи від надання консультацій власникам об'єктів нерухомості й керування проектами будівництва, закінчуючи реалізацією інвестиційно-будівельних проектів "під ключ", створенням нових або реорганізацією існуючих комерційних центрів різного призначення.

Цінності компанії: активна життєва позиція, успішність, відповідальність за свої дії й повагу до людей!

Історія компанії:
Компанія зареєстрована виконкомом міської ради в 1999 році. На першому етапі робота компанії полягала в будівництві приватних будинків, ділянок і інших невеликих об'єктів. Поступово команда перетворилася в інжинірингове підприємство, що виконує функції генерального підрядника при будівництві об'єктів. Компанією був вибраний шлях спорудження більших і технологічно складних об'єктів.

З 2005 року керівництвом компанії було ухвалене рішення про розширення сфери діяльності. Так, у групу компаній "Пріоритет" увійшла компанія "Укрпівденбуд", основним профілем діяльності якої було будівництво житлових об'єктів.

Динаміка розвитку компанії обумовлена великими й тісними контактами нашої компанії в інфраструктурі будівельного комплексу, які забезпечують нашим клієнтам великий вибір сучасних технологій і виробів, пропонованих нашими партнерами. У компанії діє зручна для клієнта форма надання проектних матеріалів, що дозволяє технологічно сполучити поетапне проектування з будівельними роботами, таким чином, забезпечується скорочення строків здачі об'єкта. Приступаючи до виконання генподрядных зобов'язань, будівельна компанія ЗАТ БК "Приоритет" проводить комплексну оцінку ризиків за контрактом. Вони можуть бути зв'язані як з різними факторами загального характеру, так і належати безпосередньо до специфіки проекту.